„Boso valanda su S. Jovaišu”: P. Seniūta apie tai, kaip sukurti gerą reklamą (0)

1965
2016 m. gegužės 5 d. 17:39
Šioje „Boso valanda su S. Jovaišu“ laidoje sužinosite visas tiesas apie šiuolaikinę reklamą ir jos rinką. Kaip kuriama reklama ir kokie procesai kūryboje patys svarbiausi atsakys UABNot Perfect Companies“ vadovas Paulius Seniūta.

Specialistas pabrėžia, kad dabartinė reklamos rinka visai ne tokia, kokią įsivaizduoja paprastas vartotojas. Romantišku ir idilišku reklamos kūrėjo gyvenimu pavadinti negalima. Anot pašnekovo, dabartinėje reklamos rinkoje daug biurokratijos ir finansinių derybų.

Kaip įsivaizduojate reklamos rinką? Ar žinote, kaip kuriama reklama ir kaip šis procesas vyksta? Jei anksčiau būdavo svarbu įrodyti, kad siūloma idėja yra originali ir įdomi, tai šiuo metu daugiau dėmesio skiriama finansinėms deryboms. Taigi kiek procentų lieka kūrybiškumui? Apie visą tai laidoje.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai