„Boso valanda su S. Jovaišu“: M. Pareščius apie programišių aferas – galite likti be pinigų, su dviem meilužėmis ir nesantuokiniu vaiku (5)

3477
2017 m. birželio 2 d. 11:57
Šįkart laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias – kibernetinio saugumo ekspertas Marius Pareščius.

„Aš paprastas pasaulio pilietis, toks mažiukas mažiukas, kuriam rūpi šiek tiek daugiau nei visiems. Aš ne tas, kuriam dzin, kas vyksta valstybėje, man ne dzin, kaip atrodo mano miestas, man ne dzin, kaip atrodo Lietuva. Man ne dzin, kaip auga mūsų vaikai, man ne dzin, kas iš jų išaugs. Aš noriu, kad mano mama, mano tėtis oriai praleistų savo pensinį amžių“, – apie save sako pašnekovas.

Marius Pareščius daug komunikuoja visuomenėje, tačiau, ko gero, jis geriausiai žinomas kaip kibernetinio saugumo ekspertas, domisi asmens duomenų apsauga. Skandalingų įvykių kontekste, kai vyksta duomenų vagystės, šantažas versle, ar vertėtų susirūpinti savo duomenų apsauga?

Laidos vedėjas S. Jovaišas klausia pašnekovo, ar yra ką slėpti paprastam žmogui: „Na kam gi aš įdomus, neturiu ką slėpti, ar būtina man rūpintis savo duomenų apsauga?“. „Ar tikrai nėra ką slėpti? O jeigu aš sugalvosiu naujieną, pasinaudodamas tavo duomenimis?“ – suintriguoja M. Pereščius. Kokia tai gali būti istorija? „Linkėjimai tavo žmonai, Sauliau, bet o jeigu tu turi dvi meilužes?“, - apie programišių taikomas aferas kalba pašnekovas.

Ką gali padaryti programišiai ir kaip įmanoma nuo jų apsisaugoti – pokalbis su Mariumi Pareščiumi laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai