„Boso valanda su S. Jovaišu“: M. Jovaiša – fotografas, kuris moka skaičiuoti pinigus (0)

3533
DELFI TV
2017 m. kovo 16 d. 19:09
Laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias, paprašytas prisistatyti, pavadino save fotobuhalteriu. Marius Jovaiša – fotografas, verslininkas, leidėjas, keliautojas – laidoje pasakos apie meno ir verslo samplaiką, valią, apsisprendimą laimėti ir apie netikėtą projekto „Neregėta Lietuva“ sėkmę.

Fotografas, kuris moka skaičiuot pinigus. Atbėgs tuoj Jovaiša su savo kasos aparatu ir tuoj jums paskaičiuos už savo knygas ir savo nuotraukas“, - pokalbį žaisminga saviironija pradėjo pašnekovas.

Fotografija M. Jovašą lydėjo nuo vaikystės. Verslas jo gyvenime atsirado taip pat anksti – būnant apie 20-ies metų. Anot pašnekovo, meno ir verslo kombinacija nėra toks retas atvejis šiais interneto laikais: „Dažnas menininkas siekia pats save nepriklausomai prodiusuoti – būti ir verslininkas, ir valgyti savo sunkaus darbo vaisius“.

Pastaruoju metu vyras daug laiko skiria savo šeimai: „Juokauju, kad esu trečdalio ar pusės etato tėvas“. Kadangi šiuo metu nedirba su jokiu dideliu projektu, kitą „pusę etato“ M. Jovaiša atiduoda sportui.

M. Jovaiša daug metų praleido reklamos versle. „Tu sudedi daug darbo, tačiau reklama yra vertinama kaip grynai taikomasis menas, daugelis juo nesižavi, įvertintas bendraminčių gali pasijusti nebent kokiame reklamos festivalyje“, - patirtį prisimena pašnekovas.

Pasinėręs į leidybą, fotografavimą, audiovizualinius projektus, ir pamatęs, kad žmonės perka knygas už pakankamai didelius pinigus, verslininkas pasijuto visai kitaip: „Tai yra labai malonu. Be to, šitas gyvenimo ritmas man leido nemažai laiko skirti kitiems reikalams – visų pirma, šeimai, sportui, studijoms, visokiems sumanymams ir eksperimentams“.

Sėkmė dažnai ateina po kažkokios gyvenimo griūties, įvykio, kuris viską pakeičia. Pašnekovas tokių nušvitimų neturėjo, jo galvoje visą gyvenimą kirbėjo įvairios idėjos, kurios susiklosčius reikiamoms aplinkybėms užvaldė fotografą. Tiesa, prieš kelerius metus M. Jovaišas padarė pokytį – pasirinko sveikuolišką gyvenimo būdą.

Nuo reklamos ryklio – iki sveikuolio fotografo, sugebančio uždirbti pinigus. Pokalbį su Mariumi Jovaiša žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai