„Boso valanda su S. Jovaišu“: M. Garbačiauskaitė-Budrienė apie Lietuvos ateitį ir atvejus, kai reikia pasakyti „stop“ (1)

2354
2017 m. kovo 9 d. 18:40
Šįkart laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ viešnia, pas kurią pačią svečiavosi laidos vedėjas S. Jovaišas – tai DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

„Aš augau ir keičiausi kartu su DELFI, viskas vyko organiškai. Vienus sprendimus tu gali priimti, kai tau 22-eji metai, visai kitus, kai beveik 40 metų”, - laidoje kalbėjo redaktorė.

M. Garbačiauskaitė-Budrienė sakė, kad žurnalistai yra ypatingas kolektyvas, nes tai yra labai kūrybiški žmonės. „Ar tavęs klauso žurnalistai?“, - tokį klausimą redaktorei uždavė laidos vedėjas S. Jovaišas. „Aš džiaugiuosi, kad jie mane laiko gana demokratiška vadove, aš tai priimu kaip komplimentą, nes aš pati savęs nelaikau labai demokratiška vadove“, - atviravo pašnekovė.

DELFI vyriausioji redaktorė sako, kad nors ir gerbia visas nuomones, tačiau vadovas turi prisiimti atsakomybę, kartais reikia pasakyti: „Stop, dabar aš padarysiu sprendimą, o jūs paklausysite“. Tačiau, anot pašnekovės, tokie kraštutiniai atvejai būna reti.

„Mano rolė nėra reikšmingiausia tikrai, yra nuostabi komanda“, - apie tai, kaip suvaldyti didžiulę redakciją ir informacijos srautą kalbėjo redaktorė.

Natūralu, kad žiniasklaidoje dirbanti moteris yra labai arti visų procesų, vykstančių Lietuvoje ir pasaulyje. Į vedėjo klausimą, ar optimistiškai žiūri į šalies ateitį, M. Garbačiauskaitė-Budrienė atsakė ne itin linksmai: „Nenoriu liūdinti skaitytojų, bet kalbant apie mūsų valstybę kaip projektą, tai nemanau, kad viskas gerėja“.

Apie vadovavimą didžiausiam naujienų portalui Lietuvoje, apie karjerą, iššūkius, apie vadovaujančios moters vaidmenį, Lietuvos padėtį ir augančią kartą, galbūt nušluosiančią seną nomenklatūrą, žiūrėkite laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai