„Boso valanda su S. Jovaišu”: L. Paukštė apie tai, ko tikėtis ieškant patalpų biurui (1)

3667
2016 m. spalio 27 d. 18:39
Vis didesnė informacinių technologijų raida pakeitė tradicinį požiūrį į darbo vietą. Darbuotojai tapo mobilesni ir dažnai, užuot dirbę prie savo darbo stalo, darbui pasirenka namus, kavos kavinę, ar aukščiausio namo stogą, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas.

Besikeičianti verslo aplinka privertė keistis ir nekilnojamojo turto verslo vystytojus. Apie prisitaikymą rinkoje, apie tai, ko šiandien gali tikėtis smulkus ir vidutinis verslas, kuris ieško patalpų biurui, šioje „Boso valanda su S. Jovaišu” laidoje pasakoja įmonių grupės „Technopolis“ Lietuvoje vadovė Lina Paukštė.

Pašnekovės nuomone, laikai, kuomet svarbiausia buvo išnuomoti tik patalpas, jau praeityje.

„Šiandien jau nebenuomuojama tiesiog patalpa. Nuomojame aplinką, erdves, kurios jau savaime turi ne tik stalą, kėdę. Tai tapo vieta, kurioje kuriama darbo nuotaika, kuri padeda dirbti efektyviai ir darbuotojas, atidirbęs visą dieną, laimingas išeina namo”, - pasakoja laidos viešnia. L. Paukštė.

Laidos vedėjui S. Jovaišui įdomu, ar nekilnojamo turto vystytojams nėra svarbūs tik didieji užsakovai, kurie, kaip žinoma, generuoja didesnes pajamas. Apie tai, kokios biurų poreikių tendencijos, kaip biuro nuomotojas gali tapti verslo partneriu sužinosit pažiūrėję šios savaitės laidą „Boso valanda su S. Jovaišu”

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai