„Boso valanda su S. Jovaišu“: K. Juščius apie Lietuvos žemės ūkį ir ekologiją (3)

3692
2016 m. liepos 1 d. 09:11
Šiuolaikinis lietuvis vis labiau dominis ekologiškai užaugintais bei pagamintais produktais. Bet tikrai ne visi žino, kokie Lietuvos pasiekimai ekologiškų produktų ir gaminių rinkoje. Apie tai, kaip maitintis iš žėmės ūkio laidoje pasakoja „Agrowill Group“ valdybos pirmininkas bei pievagrybių augintojų bendrovės UAB „Baltic Champs“ savininkas Kęstutis Juščius.

Jau pokalbio pradžioje pašnekovas pabrėžia, kad Lietuvos pasiekimai tik kai kuriose ekologijos sferose yra iš tiesų įspūdingi. Štai trakime, ar žinojote, kad Lietuva yra viena iš didžiausių ekologiškų ankštinių žirnių tiekėjų Europoje?

Apie bendras Lietuvos ir Europos ekologinių ūkių tendencijas ir ateities perspektyvas plačiau laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai