„Boso valanda su S. Jovaišu“: K. Čiuželienė apie laimės paieškas pirmiausia kitiems, o tada ir sau (0)

1656
DELFI TV
2016 m. gruodžio 22 d. 18:56
Šioje prieššventinėje Sauliaus Jovaišo laidoje vieši bendravimo telefonu paslaugos „Sidabrinė linija“ įkūrėja – Kristina Čiuželienė. Ji ir jos komanda jau daugiau nei pusmetį vienišiems senyvo amžiaus žmonėms dovanoja bendravimo džiaugsmą. Jis skirtas tiems, kurie neturi su kuo pasidalyti ne tik mintimis apie buitį, bet ir peties išsiverkti sunkiomis akimirkomis, susirasti pašnekovą – savanorį, kuris reguliariai paskambintų ir juos išklausytų.

„Tai paslauga bendravimui arba žmogiško ryšio sukūrimui telefonu. Tie, kas mums paskambina ir drąsiai prispažįsta, kad neturi su kuo pasikalbėti įdomiom temom, aptarti rūpimų klausimų, mes padedame tokį žmogų rasti ir suvesti pokalbiui“, – savo misiją pristato K. Čiuželienė.

Pašnekovė pasakoja, kad noras padėti kitiems yra vidinis jausmas, o jam atėjus, labai svarbus tampa supančios aplinkos palaikymas. Apie tai kaip viskas prasidėjo, ar tik turtingi žmonės gali teikti paramą, asmenines patirtis ir visuomenės brandumą – šios savaitės laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai