„Boso valanda su S. Jovaišu“: J. Pocienė apie tai, kaip prisijaukinti klientą (0)

3172
DELFI TV | www.DELFI.lt
2016 m. kovo 24 d. 18:46
Tikriausiai kiekvienas verslininkas žino - raktas į sėkmę yra patenkintas ir ištikimas klientas. Bet ką daryti, kai bendrauti ir palaikyti draugiškus santykius nesiseka? Šioje „Boso valanda su S. Jovaišu“ laidoje viskas apie pagrindines bendravimo su klientais klaidas bei kaip jų išvengti. Apie tai pasakoja klientų aptarnavimo ekspertė Jolanta Pocienė.

Jau pačioje pokalbio pradžioje pašnekovė pabrėžia, kad verslo sėkmę dažnai lemia aptarnaujantis personalas. „Nors Lietuvoje labai retai atėjus į parduotuvę, kavinę ar kitą vietą gali aptarnauti nedraugiškai ar grubiai, neseniai susidūriau su itin nemalonia situacija. Vienoje saldumynų parduotuvėje pardavėja buvo labai pikta, bendravo nepagarbiu tonu. Tai mane iš karto nukėlė į prieš du dešimtmečius vyravusią situaciją... Net aptarnaujančio personalo intonacija klientui gali reikšti daug ką“, - pasakojo J. Pocienė.

Kaip išvengti tokių kuriozų savo versle? Kodėl bendravimas su klientais yra itin svarbu? Galų gale, kokias dažniausias klaidas daro lietuviai verslininkai? Apie visą tai laidoje.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai