Boso valanda su S. Jovaišu”: I. Norkus apie teisininkų svarbą verslo pasaulyje (1)

3675
2016 m. gruodžio 15 d. 19:07
Šioje laidoje verslo konsultantas Saulius Jovaišas aiškinsis, kam teisininkai reikalingi versle. Laidos svečias – advokatų kontoros „Cobalt” vadovaujantis partneris Lietuvoje Irmantas Norkus.

„Teisininkas arba advokatas versle visų pirma – patarėjas. Žmogus, kuris sugeba parodyti kelią, įvertinti situaciją ir pateikti rekomendacijas. Patarėjas versle ir yra tas žmogus, kuris vadovui protingai ir išmaniai pasiūlys veiksmų seką arba tam tikrus instrumentus“, – pasakoja laidos svečias.

Apie technologijų proveržį teisininkų darbe, apie tai, kaip svarbu nuolat tobulėti ir kelti kompetenciją, apie nuolatinio įsitraukimo svarbą sužinosite pažiūrėję šios savaitės laidą „Boso valanda su S. Jovaišu”.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai