„Boso valanda su S. Jovaišu”: G. Masalskis apie tai, kaip suderina verslą, vaikų auginimą, pomėgius ir buitį (5)

9518
2017 m. birželio 8 d. 18:39
Šįkart laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias – verslininkas, žinomas laidų ir renginių vedėjas, organizatorius Giedrius Masalskis.

Pramogų pasaulyje G. Masalskis dirba jau daugiau nei 20 metų, tačiau, kaip pats sako, niekada gyvenime negalvojo, kad norėtų dirbti radijuje ar televizijoje. „Visgi tu likai tame pramogų pasaulyje. Tau ten smagu?“, – klausė laidos vedėjas S. Jovaišas.

„Man yra fun (angl. smagu). Bet gal blogis yra tame, kad man labai daugelyje dalykų yra fun. Tarkim, buriavimas, vaikų auginimas, verslas. Dabar pradėjau dėti save į tam tikras vagas, nes suvokiu, kad gyvenimas yra vienas. Blaškymasis iš esmės yra gerai, bet tai yra procesas ir gerų rezultatų nepasieksi, blaškydamasis nuo vieno darbo prie kito“, – pasakojo G. Masalskis ir pridūrė, kad pradėjo kiekvieną savo veiklą vertinti kritiškiau ir kelti sau klausimus „ar tikrai verta, ar tikrai aš šito noriu“.

„Kas tu esi“, – jau tradiciniu tapęs klausimas nuskambėjo ir šiam pašnekovui. „Kai pasakai verslininkas...Visgi dar Lietuvoje verslininkas susijęs su nevykusiu spekuliantu ar apgaudinėtoju. Tai yra liūdna, nes verslininkai nemaža dalimi prisideda prie to, kad mes Lietuvoje kažkaip gyventume. Žmonės kol kas dar to nesupranta, bet aš manau, kad tai tik laiko klausimas. Galima sakyti, kad aš verslininkas, bet vengiu taip save pristatyti pirmoje vietoje. Apskritai sau save pristatau kaip sūnų augintoją, idėjininką, kūrybininką, koncepcijų generatorius, o po to jau visa kita. Iš to išplaukia daug dalykų – kad aš mėgstu vesti renginius, nors nemėgstu mintinai mokytis tekstų, o jaučiu situaciją ir publiką. Taip pat versle – aš turiu maitinimo kompaniją. Ir negalvoju, kad viskas turi būti tiksliai vienaip ar kitaip, aš galvoju, kad turi būti faina, skanu, naujovišką “, - apie save kalbėjo G. Masalskis.

Vyras pasakojo, kad gyvenime buvo ir itin varginančių momentų, kai tenka susitvarkyti tiek su darbais ir atsakomybėm, tiek su savimi.

„Kai namie yra du paaugliai, gyvūnai, buitis, trys įmonės, aš kažkada paskaičiavau, kad vienu metu turėjau 160 darbuotojų, tada natūraliai išsenki ir daugiau nieko nenori. Ir tada aš pradėjau galvoti, ką aš darau, pradėjau atsirinkti kritiškiau. Taip pat skaičiau tokią knygą, kurioje kalbama apie strėlytes. Jos yra dviejų rūšių – pirmos, kurios metamos į tave. Tai neišvengiama – žmogus nusispjauna, tu vėluoji, vaikai pikti, šuo neklauso. Tai jos bus ir tai normalu. Antros, svarbiausios strėlytės, yra tos, kurias pats meti į save. Tai tu turi suvokti – arba mesi į save, arba ne. Tai aš pradėjau nebemėtyti į save tų strėlyčių.“, – apie pokyčius gyvenime pasakojo pašnekovas.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu” paskyros socialiniame tinkle „Facebook”!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos. Ieškokite Facebook.com/BosoValanda.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi