„Boso valanda su S. Jovaišu“: E. Tombak apie stresą ir jogą darbe (1)

4170
2016 m. liepos 15 d. 11:29
Nuolatinė įtampa ir stresas darbe gali sukelti itin rimtų problemų. Koncentracijos stoka, išsiblaškymas ir neproduktyvumas - tai tik keletas pasekmių. Verslininkai visame pasaulyje ieško šios bėdos sprendimo būdų. Būtent todėl net ir Lietuvos biuruose atsirado jogos užsiėmimai. Apie tai laidoje pasakos rašytoja, verslininkė ir jogos instuktorė Eva Tombak.

Pašnekovė jau pokalbio pradžioje prisipažįsta, kad ir pati ilgą laiką darbe vaidino stiprią ir susikaupusią, kai tuo metu iš tiesų turėjo rimtų koncentracijos bei produktyvumo problemų. Visa tai jai nugalėti padėjo netikėtai gyvenime atsiradusi joga, kuriai iš pat pradžių E. Tombak negailėjo kritikos.

„Aš tikrai buvau tas žmogus, kuris sakė, kad joga yra nesąmonė. Aš esu būtent tas žmogus. Bet joga iš tiesų man padėjo”, - intriguoja specialistė. Plačiau apie tai laidoje.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai