„Boso valanda su S. Jovaišu“: E. Laurinaitis apie tai, kodėl vadovams būtina atostogauti (3)

8225
2016 m. birželio 10 d. 10:00
Lietuvoje vadovams įprasta didžiuotis viršvalandžiais, itin trumpomis atostogomis bei nesibaigiančia darbų lavina. Toks nesugebėjimas atsipalaiduoti ir pailsėti atitinkamais atvejais vadovą verčia piktu tironu, kuris pastabas darbuotojas reiškia šaukdamas. Kaip vadovams kovoti su stresu ir kaip išmokti pailsėti laidoje pasakos gydytojas psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis.

Anot pašnekovo, dažną vadovą kankina perfekcionizmas. Itin aukštas pareigas užimantis darbuotojas labai bijo suklysti ir padaryti klaidų. Specialisto E. Laurinaičio teigimu, toks mąstymas yra pagrįstas auklėjimo ir šeimos vertybių spragomis. Juk lietuviai įpratę emocijas reikšti tik krizės metu, o pagyras laikyti puikybe.

Apie tai, kodėl būtina stengtis darbe kovoti su stresu ir būtinai atostogauti, pamatysite laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Vedėjas garantuoja, jog laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai