„Boso valanda su S. Jovaišu“: D. Adomaitis apie „Neptūną“, trenerio darbą ir islandų futbolo stebuklą (0)

7202
2016 m. liepos 7 d. 18:37
Nenuostabu, kad verslą kai kuriais atvejais galima prilyginti sportui. Versle kaip ir sporte itin svarbi komandinė dvasia ir apdairi motyvacija. Apie visą tai laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ papasakos Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.

Pašnekovas įsitikinęs, kad tinkama motyvacija ir komandinė dvasia gali atnešti didelias pergales. Panašu, kad tokia taktika šį krepšinio sezoną „Neptūnui“ pasitvirtino. Vis dėlto visų nuopelnų susižerti sau vyr. treneris D. Adomaitis neketina.

Kaip tinkamai motyvuoti savo komandą, kad ši nuverstų kalnus? Kaip patarimus krepšinio žaidėjams galima pritaikyti verslininkams? Galų gale, kodėl taip svarbu nuolat palaikyti komandinę dvasią? Apie visą tai laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai