„Boso valanda su S. Jovaišu”: B. Vanagas apie tai, kas jam padeda atsitiesti po nesėkmių (16)

4425
2017 m. balandžio 27 d. 18:44
Laidos „Boso valanda su S. Jovaišu” svečias lenktynininkas Benediktas Vanagas lietuviams labiausiai žinomas iš Dakaro lenktynių.

Iš tiesų B. Vanagas – vienas universaliausių lenktynininkų Baltijos šalyse. Bekelės varžybos – ne vienintelė jo aistra. Sportininkas yra pasiekęs aukštų rezultatų ir ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonųn trasose.

Laidos vedėjas S. Jovaišas klausė pašnekovo, kas jam padeda atsitiesti po nesėkmių ir suteikia motyvacijos.

„Mes šnekame apie motyvaciją labai daug. Ir visai neseniai, prieš keletą metų aš supratau, kad motyvacija yra lygu tikėjimas. Kitaip tariant, jeigu tu tiki, tuo ką darai, tai dažniausiai susiję su kažkokios vertės kūrimu – gal vidinės, gal finansinės, tai ne tiek svarbu – bet jei tu tiki, tai eini ir darai“, - įsitikinęs pašnekovas.

B. Vanagas sako, kad jam pinigų uždirbimas niekada nebuvo svarbiausia užduotis, jis sako matąs vertę savo darbe, dėl to tai ir veda į priekį.Dakaras – vienas iš tų dalykų, kuriuo tiki B. Vanagas.

„Tai yra kaip deimantas, kuris turi daug kampų – tai nuotykis, tai nuostabi gamta, tai nelaimingi atsitikimai. Pirmajame Dakare aš susipažinau su Vyčiu (Lietuvos herbu – DELFI). Grubiai pasakysiu, bet pirmąkart jį užkabinau kaip beždžionę – turiu omeny beždžionės sampratą, nes tai darė visi. Bet paskui atėjo labai sunkus momentas, daug klydome, tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Tada atėjo suvokimas, kad Lietuvoje žmonės tą Vytį mato kitaip, jaučia pasididžiavimą, dėl to pradėjau jausti, kad važiuodami kuriame vertę. Ir mūsų tikslas buvo, ne kad žmonės mums tapatintų su Vyčiu, bet kad jį pamatytų“, - atviravo pašnekovas.

Pokalbis apie sėkmes ir nesėkmes, gebėjimą atsitiesti ir eiti pirmyn, apie lyderio poziciją – laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Užsiregistruokite „Boso valandos“ naujienlaiškiui. Jame naujausia informacija vadovams, kurie nori tobulėti: aktualūs straipsniai savišvietai ir saviugdai, Sauliaus Jovaišo įžvalgos įvairiomis temomis ir atsakymai į jūsų užduotus klausimus, vaizdo reportažai ir, žinoma, naujausios „Boso valanda“ laidos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai