„Boso valanda su S. Jovaišu”: A. Uršulis apie jaunus darbuotojus ir pasaulinius paslaugų centrus (0)

2988
2016 m. balandžio 14 d. 20:39
Šį kartą laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” viskas apie paslaugų centrus. Kodėl pasaulinės korporacijos atidaro savo filialus Lietuvoje? Ką konkrečiai daro paslaugų centrai? Kodėl ten dirba vien jauni žmonės? Į visus rūpimus klausimus atsakys laidos svečias UAB „CSC Baltic” vadovas Antanas Uršulis.

Laidos vedėjas verslo konsultantas Saulius Jovaišas juokauja, kad bene visi yra girdėję terminą paslaugų centras, bet mažai kas žino, kuo tokie centrai užsiima. „Net bobutė iš Balbieriškio girdėjo, kad kažkas Lietuvoje auga, statomi gražūs stilkiniai biurai. Bet kas tai?”, - laidoje klausia S. Jovaišas.

A. Uršulis laidoje ne tik detaliai paaiškina, kas yra ir ką daro verslo centrai. Pašnekovas pateikia ir spėjimą apie ateitį. „Jei bus mažiau niurzgėjimo ir konkrečių veiksmų - centrai plėsis. Vietoj zyzimo, jog trūksta resursų, reikia prisidėti pačiai visuomenei”, - sako UAB „CSC Baltic” vadovas.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Vedėjas garantuoja, jog laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai