„Boso valanda su S. Jovaišu”: A. Šošas apie vadovų galvų medžioklę (0)

3377
DELFI TV
2016 m. gruodžio 30 d. 10:43
Jeigu užimate vadovaujančią poziciją ir svarstote kitais metais keisti darbo vietą, į šios laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečią, tarptautinės tiesioginės vadovų paieškos kompanijos „Amrop“ partnerį Audrių Šošą, jums kreiptis nevertėtų. Tikėtina, jei esate geras savo srities specialistas, ši kompanija pati jus susiras.

„Reikia gyventi, dirbti ir elgtis natūraliai ir visų pirma galvoti, kaip būti sėkmingu esamam darbe. Galbūt ne tik patenkinti aukščiau esančios vadovybės lūkesčius, bet viršyti juos. Jeigu žmogus galvoja apie savo profesionalumą, jis anksčiau ar vėliau bus pastebėtas tokių žmonių kaip mes“, – pataria A. Šošas.

Pats A. Šošas savo veiklą apibūdina kaip „galvų medžioklę“. Tačiau išsigąsti nevertėtų: „šis pavadinimas dažnai mistifikuotas, iš tiesų tai – vadovų paieška pagal klientų užduotį arba konkrečią situaciją. Šie procesai diskretiški, konfidencialūs. Viešumoje apie juos informacijos nėra ir negali būti. Tai yra aktyvus, metodologinis procesas, kurio metu mes rinkoje atrandame tinkamiausius žmones į ieškomą poziciją“, – sako laidos svečias.

A. Šošas laidoje taip pat paaiškins apie tai, kaip vyksta vadovų atranka, kiek laiko vadovui užtrunka pakeisti darbą ir į kokius klausimus vertėtų atsakyti prieš keičiant darbą. Visi atsakymai S. Jovaišo laidoje.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai