„Boso valanda su S. Jovaišu”: A. Pautienius-Želvys apie projektų valdymą ir iššūkius (0)

2832
DELFI TV
2016 gegužės mėn. 3 d. 13:00
Šį kartą laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aiškinamės visas tiesas apie projektų vadybą ir jų valdymą. Į visus reikiamus klausimus laidoje atsako Aurimas Pautienius-Želvys projektų vadybos ekspertas, Lietuvos projektų vadybos asociacijos prezidentas.

Laidos vedėjas verslo konsultantas Saulius Jovaišas jau pirmomis pokalbio akimirkomis bando išsiaiškinti projektų vadybos svarbą versle. „Prieš keletą metų turėjau vienus mokymus, kur verslininkas su dideliu nepasitenkinimu klausė, kas tas projektas ir kodėl jam jį reikia valdyti. Žinių stoka yra opi problema, kuri veši ir verslo pasaulyje”, - pasakojo S. Jovaišas.

Specialisto A. Pautieniaus-Želvio teigimu, ne viskas yra taip sudėtinga. „Iš esmės projektų valdymas yra unikalus metodas, skirtas kurti naujas paslaugas, projektus. Tai išpopuliarėjo po Antrojo pasaulinio karo su karine pramone, kiek vėliau su statybomis. Šiuo metu projektų valdymą galima taikyti absoliučiai visuose ūkio sektoriuose”, - sakė Lietuvos projektų vadybos asociacijos prezidentas.

Kas iš tiesų yra projektų valdymas? Kokia to nauda? Ką turti žinoti verslininkas? Visi atsakymai laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Vedėjas garantuoja, jog laidoje bus kalbamasi ne tik su stambų verslą plėtojančių įmonių vadovais. Šį sezoną daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai