„Boso valanda su S. Jovaišu“: A. Ivanauskas apie didelius tikslus ir nuolatinę motyvaciją (0)

4061
2016 m. birželio 23 d. 17:51
Laidos vedėjas verslo konsultantas Saulius Jovaišas pripažįsta, kad versle dažnai kaip mene, tenka ieškoti įkvėpimo sėkmės istorijose. Šiandien laidoje viena tokių - „Virtuvės mitų griovėjų“ įkūrėjo, daugelio kulinarinių žurnalų redaktoriaus ir idėjininko Alfo Ivanausko sėkmės istorija.

Vietoje nenustygstantis verslininkas ir kūrybininkas A. Ivanauskas yra įstikinęs, kad siekiant savo tikslų versle privalu įdėti labai daug darbo ir savęs neapriboti mažai tikslais. Kūrėjo nuomone, tikslai ir ateities planai turi būti didžiuliai, pavyzdžiui, kaip jo užsibėžtas tikslas nufilmuoti „Virtuvės mitų griovėjų“ kulinarę laidą kosmose.

Apie ateities planus, nuolatinę motyvaciją sau ir ta pačia idėja kvepuojančią komandą sužinosite laidoje.

Į DELFI TV eterį grįžusi laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį sezoną atsinaujina. Laidoje daugiau dėmesio bus skiriama smulkiam ir vidutiniam verslui.

Kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu bei vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga“, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai