„Boso valanda su S. Jovaišu”: A. Dulkys apie orientacijos į rezultatą svarbą viešajame sektoriuje (0)

2007
2016 m. lapkričio 24 d. 19:57
Laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ šį kartą kalbėsime apie tai, kaip valdomas valstybės turtas ir kam priklauso funkcija – prižiūrėti bei užtikrinti viešųjų finansų drausmę vykdant valstybės biudžetą Lietuvoje. Į visus rūpimus klausimus atsakys ekonomistas, valstybės kontrolierius Arūnas Dulkys.

„Matyt, jeigu visi pakankamai gerai įsivaizduoja, kaip privačiame sektoriuje verslas užsako audito paslaugas: ar finansiniams dalykams patikrinti, ar tai veiklos, ar tai rizikos, ar kažkokioms konsultacijoms, – apie savo veiklos specifiką pasakoja laidos „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias A. Dulkys, – tai viešajame sektoriuje valstybės kontrolė, kaip aukščiausia audito institucija, yra toks pat atitikmuo. Mes teikiame valstybei, parlamentui savo nuomonę, išvadas, patarimus, pastebėjimus, rekomendacijas pagal kurias būtų noras, kad mūsų valstybės veikla būtų sklandi ir patogi bei gera vieta gyventi ateities kartoms.“

Ar įmanoma efektyviai valdyti viešojo sektoriaus organizaciją? Ar yra taisyklės, kaip turi būti valdomos valstybės institucijos ir organizacijos? Kokie valdymo būdai efektyviausi ir galų gale, kuom skiriasi klausimai, į kuriuos sau turi atsakyti vadovai dirbdami viešajame ir privačiajame sektoriuje? Apie visa tai laidoje.

Kiekvienoje kassavaitinėje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu” aptariami skirtingi klausimai, susiję su vadovavimu ir vadyba, kalbinamas vis kitas pašnekovas. Laidų metu nagrinėjama problematika aprašoma Sauliaus Jovaišo knygoje „Boso valanda: kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga”, kurią leidžia leidykla „Baltos lankos”.

Sekite naujienas vadovams kartu! Prisijunkite prie „Boso valandos su S. Jovaišu“ paskyros socialiniame tinkle „Facebook“!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai