Konservatorių lyderis A. Kubilius kupinas optimizmo (11)

3368
Martynas Lapinskas, Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2015 m. kovo 1 d. 22:46
Sekmadienio vakarą ėmė rinktis Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rėmėjai. Vienas pirmųjų atvyko buvęs premjeras, Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius. Tikimės gauti daugiau mandatų. Lygiai taip pat kaip tikimės, kad 160 tūkst. rinkėjų, kurie balsavo už mus 2011 m. savivaldos rinkimuose yra visiškas minimumas ir tikrai tikimės, kad tų rinkėjų, kurie balsuos už mus, bus daugiau, o tai lems daugiau mandatų“, - kalbėjo A. Kubilius.

Pasak jo, dabar partija planuoja, kad į antrą turą išeis 24-26 jų kandidatų.

„Kaip jiems pasiseks laimėti, kol kas yra per anksti prognozuoti, bet, aš manau, kad tikrai turėsime nemažiau merų, nei turime dabar“, - sakė A. Kubilius.

Po 22 val. Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) štabe susirinko ir daugiau konservatorių partijos narių, draugų bei rėmėjų.

TS – LKD štabe viešėjo ir vakar Rusijos Rusijos respublikonų-liaudies laisvės partijos (RPR-„Parnasas“) atstovų. Jos pirmininku buvo naktį iš penktadienio į šeštadienį nužudytas Borisas Nemcovas.

Į štabą atvyko ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataras, pirmas šalies faktinis vadovas atkūrus nepriklausomybę Vytautas Landsbergis, Lietuvos banko valdybos narė Ingrida Šimonytė, TS – LKD priklausantys Seimo nariai.

Daugiau

Naujausi