Žiemelis: kiemo vaikai pasišaipydavo iš mūsų mašinos, todėl uždirbęs pirmuosius pinigus iškart nusipirkau gerą automobilį„Atsakingas požiūris“ su Rimvydu Valatka (56)

30002
2019 m. lapkričio 14 d. 16:35
Šios savaitės DELFI TV laidoje „Atsakingas požiūris“ žurnalistas Rimvydas Valatka kalbina vieną turtingiausių Lietuvos verslininkų, aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininką ir akcininką Gediminą Žiemelį. Pašnekovas taip pat yra investavęs į baldų, farmacijos, orlaivių remonto, viešbučių, kitus verslus.

„Avia Solutions Group“ pristato save kaip didžiausią aviacijos paslaugų įmonių grupę Rytų Europoje, valdančią daugiau nei 30 antrinių bendrovių visame pasaulyje. Šiemet balandį paskelbta, kad ASG valdys verslą iš Kipro.

„Atsakingas požiūris“ – tai DELFI TV laida su Rimvydu Valatka apie tai, kuo ir kaip gyvena Lietuvos verslas.

Su Lietuvos verslo atstovais ir šios srities ekspertais kalbėsimės apie tai, kaip keičiasi lietuvių požiūris į verslą, koks verslo indėlis inicijuojant proveržį šalyje ir kuriant Lietuvą, ko reikia, norint įkurti sėkmingą verslą. Klausime, ar esame lygiaverčiai ir pajėgūs konkuruoti su verslais visame pasaulyje.

Laidą žiūrėkite kas antrą ketvirtadienį 20 val.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi