Atsakingas požiūris. Jolanta Blažytė: valstybė šiuo metu kenčia nuo idėjų bado ir greitai tai atsispindės mūsų piniginėse (35)

22779
2019 m. spalio 31 d. 14:50
Žurnalisto Rimvydo Valatkos rengiamoje DELFI TV laidoje „Atsakingas požiūris“ viešėjusi verslininkė, įmonių grupės „Vikonda“ valdybos pirmininkė Jolanta Blažytė įsitikinusi, kad norint sukurti gerovės valstybę, reikia turėti pamatą. O šis, anot pašnekovės, pirmiausia – ekonominė gerovė. Ko reikia, kad Lietuva eitų gerovės valstybės keliu, kodėl mūsų šalis J. Balžytei šiuo metu atrodo, kaip bepiločiu rėžimu valdomas lėktuvas, žiūrėkite šio ketvirtadienio laidoje.

„Atsakingas požiūris“ – tai DELFI TV laida su Rimvydu Valatka apie tai, kuo ir kaip gyvena Lietuvos verslas. Su Lietuvos verslo atstovais ir šios srities ekspertais kalbėsimės apie tai, kaip keičiasi lietuvių požiūris į verslą, koks verslo indėlis inicijuojant proveržį šalyje ir kuriant Lietuvą, ko reikia, norint įkurti sėkmingą verslą. Klausime, ar esame lygiaverčiai ir pajėgūs konkuruoti su verslais visame pasaulyje. Laidą žiūrėkite kas antrą ketvirtadienį 20 val.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai