Atsakingas požiūris. Advokatas Kačerauskas apie Covid-19 krizę: pinigų lietus į visas puses yra krūva neteisėtos valstybės pagalbos (18)

2980
2020 m. liepos 1 d. 16:43
Praėjusią savaitę Interneto žiniasklaidos asociacija ir UAB „All Media Lithuania“ kreipėsi į Europos Komisiją (EK) su skundu dėl valstybės pagalbos teikimo Nacionaliniam radijui ir televizijai. Skunde teigiama, kad pažeidžiamos Europos Sąjungos valstybės pagalbos taisyklės. Nuo 2015 metų iki dabar LRT skirtas finansavimas augo greičiau negu žiniasklaidos rinkos augimo tempai. Tačiau čia tik vienas iš pavyzdžių, kai valstybės teikiama pagalba gali kelti klausimų dėl konkurencijos iškraipymo. Ar panašių situacijų jau yra nutikę ir kituose sektoriuose, kokios iškreiptos konkurencijos grėsmės, kaip turėtų atrodyti idealus modelis, kai valstybės pagalba ne silpnina konkurenciją, o padeda verslams augti ir sveikai konkuruoti – apie tai šioje „Atsakingo požiūrio“ diskusijoje.

Diskusijoje dalyvauja advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneris Dr. Karolis Kačerauskas ir investuotojas, Verslo angelų fondo įkūrėjas Algimantas Variakojis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai