Aš ikona. Poilsis Lietuvoje: pažintiniai takai, nameliai miškuose ir pajūrys – ką verta pamatyti ir aplankyti? (0)

25689
2021 m. gegužės 11 d. 18:01
Antradienio laidoje "Aš Ikona" - diskusija apie poilsį Lietuvoje. Įvairios jurtos, kupolai, šildomos palapinės, autentiški nameliai gamtoje ir kitos naujovės - sparčiai populiarėjanti poilsio rūšis Lietuvoje.

"Keliauk Lietuvoje" vietinio turizmo ekspertė Neringa Sutkaitytė tikina, kad vietinis turizmas per pastaruosius penkerius metus išaugo daugiau nei dvigubai.

Aktorius ir užkietėjęs keliautojas Juozas Gaižauskas laidoje pasidalins patarimais ką verta aplankyti ir pamatyti Lietuvoje.

Ar žinojote, kad nuostabių pažintinių takų yra visiškai šalia Vilniaus? O kalbant apie mūsų pamario kraštą... kartais matydamas vaizdus galvoju, kad aš tikrai esu kažkur ne Lietuvoje. Ten tikrai yra ką atrasti - sako jis. J. Gaižauskui laidoje antrins ir aktorė Emilija Latėnaitė, kuri laidoje pasidalins autentiškais atradimais Lietuvos miesteliuose, kurie sužavėjo ne tik ją, bet ir vaikus, kurie ypatingai mėgsta keliauti ir iškylauti gamtoje.

Laidoje taip pat Nijolės Pareigytės parengtas reportažas apie TOPCOLOR dažus namams, kur profesionalai patars kaip išsirinkti tinkamas spalvas įrenginėjant arba atnaujinant būstą.

Laida “Aš Ikona" Antradienį, 21.00 per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7399
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7307