Aš Ikona. Mamų pasirinkimas: motinystės atostogos ar karjera? Akistata su aukle ir psichologės patarimai (51)

35894
2020 m. birželio 16 d. 14:26
Antradienio vakarą TV laidos AŠ IKONA viešnios – TV laidų vedėja, dviejų vaikų mama Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Socialinių mokslų kolegijos dėstytoja, daugiavaikė mama Nora Lapinskienė – diskutuos apie privačius ir valstybinius vaikų darželius: kokį vis dėlto pasirinkti? Noros pasakojimai apie save, pabėgusią iš darželio kartu su broliu, linksmina, o istorijos apie jos vaikų nuotykius darželyje ir „draugo“ reketą bei sūnaus baimę glumina.

Laidos viešnios taip pat kalbės apie vaikus ir aukles – kaip išsirinkti pačią geriausią? Laidos AŠ IKONA žiūrovų laukia netikėtas susitikimas – akistata su socialiniuose tinkluose išgarsėjusia aukle Šarūne, dirbusia vienos garsiausių Lietuvos moterų vaiko aukle ir įsivėlusia į painų skandalą, apie kurį taip pat kalbėta laidoje. Taigi, kokia turi būti auklė? Kokios jos pareigos? Ką ne taip padarė Šarūnė ir kodėl mergina dabar neranda jokio darbo? Kas taip suglumino Astą? Kokia aukle ji pasitikėtų?

Kas geriausia vaikui, ikonoms pataria medicinos psichologė Vilhelma Grinienė, o ką ji patars daryti sutrikusiai auklei Šarūnei?

Susitikime jau antradienį būti čia ir dabar AŠ IKONA laidoje 20:30 val. tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai