Aš ikona. Kokius vyrus myli moterys? (3)

60045
2020 m. rugpjūčio 3 d. 10:57
Apie kokius princus svajojame nuo vaikystės prisiklausiusios pasakų, kurios visos baigiasi laimingai – vestuvės, ilgas ir laimingas gyvenimas. „O kodėl niekas neseka pasakų toliau – koks tas gyvenimas?“ – klausia laidos AŠ IKONA viešnia Indrė Stonkuvienė.

Moteris prisipažįsta vaikystėje nesvajojusi apie jokius princus, o septintoje klasėje mamai pareiškė, kad vyro jai gal nereikia... Penkių vaikų mama dainininkė Rūta Ščiogolevaitė sako, mylime tokius vyrus, kokius įsivaizduojame. O kai įsimylime, iš pradžių įsivaizduojame nežinia ką... Psichologė Elžbieta Malūnavičienė išdėsto visą tiesą apie tą „ligelę“ – įsimylėjimą – ir apie rožinius akinius, kuriuos yra pasimatavusios visos. Kai rožiniai akiniai nukrenta, lieka tik prisipažinti, kaip, pavyzdžiui, Rūtai, kuri sako pridariusi klaidų tiek, kad užtektų keliems gyvenimams.

„Romanui?“ – klausia laidos vedėja Simona Nainė. „Trims romanams!“ – nė nemirktelėjusi atkerta Rūta. Meilė, vyrai, rožiniai akiniai, aistros, klaidos, atviros sielos žaizdos ir atviri moteriški atsivėrimai laidoje AŠ IKONA – antradienį, rugpjūčio 4 d., 20.30 val. per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai