Aš ikona. Kaip koronavirusas pakeitė keliautojų įpročius, kas laukia kelionių entuziastų ir kaip keisis kelionės ateityje (0)

48594
2020 m. lapkričio 3 d. 16:56
Antradienį laidoje „Aš Ikona“ – pokalbis su kelionių entuziastais. Verslininkas Žilvinas Grigaitis papasakos, kaip koronavirusas sužlugdė jo pusmetį planuotą kelionę aplink pasaulį. ,,Tai turėjo būti viena įspūdingiausių ir prabangiausių kelionių gyvenime, kurią planavau pusę metų. Viskas užsakyta, viskas žlugo...“ – sakė jis. Žilvinas pasakos, jog viename žurnale perskaitęs, kad yra sudarytas dešimtukas aukštosios mados kelionių ir vietovių, kurias per gyvenimą turėtų aplankyti išsilavinęs žmogus, nusprendė tai padaryti. Penkiuose iš dešimties tų „perlų“ Žilvinui jau teko pabuvoti: jis plaukė laivu, kuris yra legendinio „Titaniko“ kopija, pietavo Egipte esančiame Tutanchamono muziejuje, važiavo prabangiu traukiniu Azijoje. ,,Visos šios kelionės – vienodai brangios, nes keliaujant ne tik plečiasi akiratis, bet ir pažinčių ratas“, – sakė Žilvinas, prisiminęs užsimezgusias pažintis su amerikiečių aktore, dainininke Paris Hilton ir britų supermodeliu Keite Mos. Paklaustas apie tokių išskirtinių kelionių kainas ir apie tai, kaip klostosi verslas, apie kurį jis nėra linkęs atvirauti, Žilvinas papasakojo, kad jo klientai priklauso išskirtinei kategorijai. ,,Viena iš sričių yra patarti, kaip jie gali konstruoti savo pasaulio pažinimą. Dirbu su liukso kategorija“, – sakė jis.
Laidoje dalyvavęs kelionių organizatorius Žygimantas Barysas sako, kad, nepaisant užsikrėtusiųjų skaičiaus, dalis žmonių vis dar ryžtasi keliauti. „Dabar keliaujama paskutinę minutę, kai tu imi kelionę ir skrendi ten, kur saugu. Tokių šalių nedaug, bet vis dar yra. Keliaujantys nebesireklamuoja socialiniuose tinkluose, nes daugelis žmonių kritiškai žiūri į keliaujančius šiuo metu“, – sakė Žygis.
Kaip koronavirusas pakeitė keliautojų įpročius, kas laukia kelionių entuziastų ir kaip keisis kelionės ateityje – antradienį, 21.00 val., laidoje „Aš Ikona“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai