Aš ikona. Kada laikas tuoktis? (17)

37630
2020 m. lapkričio 23 d. 15:31
Kada geriausias laikas tuoktis? Antradienio laidoje „Aš Ikona“ – viena seksualiausių pasaulio moterų pripažinta manekenė Simona Starkutė ir balerina, režisierė, „Baltijos baleto teatro“ įkūrėja Marija Simona Šimulynaitė nustebins atvirumu...

Ar tikrai keturiasdešimt – tinkamiausias laikas tekėti?

„Tekėti keturiasdešimties yra visiškai normalus dalykas. Kita vertus, geriau gyventi visą gyvenimą vienai, nei su nemylimu žmogumi“, – atviravo S. Starkutė.

Moteris tikino, kad jai išsirinkti gyvenimo partnerį – sudėtinga. Juk nepakanka, kad vyras būtų patrauklus ar apsirūpinęs.

„Reikia, kad būtų ir gero charakterio, ir susitvarkęs, kad gerbtų ir suprastų moterį“, – sakė Simona, pridurdama, kad Lietuvoje tokius reikalavimus atitinkančių vyrų pasiūla nėra didelė. O pasiturintį vyrą, anot Simonos, surasti nėra sudėtinga.

Baleto režisierė, balerina Marija Simona Šimulynaitė atviravo, kad jos gyvenime buvo ne vienas vyras: „Klausiau savęs, nagi, Simona, tai kada tą rimtą draugą susirasi...? Jau beveik trisdešimt, o vis tik meilužiai, meilužiai... Vienas, kitas, penktas, šeštas ir kas iš to?“ Simona atviravo, kad labiausiai erzinantis buvo aplinkinių klausimas: „Gal berniuką kokį jau turi...?“. „Atsakydavau, kad galvoju apie tai, kad ieškau... O susiradau tada, kai man pačiai jo reikėjo. Priėjau viename naktiniame bare, paklausiau patikusio vyro ar turi „paną“, jis atsakė, kad ne, tai pakviečiau pasivaikščioti. Tada jis mane įsimylėjo, bet istorija baigėsi tuo, kai po metų metus trukusio jo išlaikymo, sviedžiau į jį lagaminą ir mes išsiskyrėme“, – prisiminė Simona.

Apie santuoką ir santykius atvirai antradienį, 21.00 laidoje „Aš ikona“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai