Aš ikona. Ką žmonės pasakys? (24)

48391
2020 m. rugpjūčio 10 d. 20:30
Ar vien dėl to, ką jie pasakys, kartais bijome priimti svarbius sprendimus ir keisti savo gyvenimą?

Laidos AŠ IKONA vedėja Simona Nainė prisipažįsta apie save prisiklausiusi visokių nuomonių – tai jai yra svarbu ir įdomu, kodėl žmonės tokie pikti ir linkę komentuoti neigiamai: kritikuoti, užgaulioti, rašyti bjaurius, įžeidžiančius žodžius?

Laidos svečias – šokėjas, fotografas, influenceris Naglis Berancas sako, kad jis socialiniuose tinkluose iškart viešai pasirodė toks, koks yra, nieko nuo nieko neslėpdamas, kartais gal net per daug atviras, bet galbūt todėl turi tūkstančius sekėjų.

„Jei ateina ant mano sienos ir po mano nuotrauka komentuoja blogą komentarą, man tas pats, kas su šūdinais batais įlipt ir mano patalynę ir patrypt ant paklodės...“ – piktinasi Naglis.

Psichologė Elžbieta Malūnavičienė sako, kad pikti komentatoriai iš tiesų komentuoja... save.

„Žmonės kalbėjo, kalba ir kalbės nuo tada, kai išmoko kalbėti“, – šypsosi psichologė, o jai pritaria laidos viešnia Rasa Barauskaitė, nepabijojusi pakeisti savo gyvenimą ir neseniai paviešinusi santykius su jaunesniu gyvenimo draugu atlikėju Petru Dauniu. Kokios žmonių reakcijos sulaukė Rasa ir Naglis? Ar svarbu gyventi, ar bijoti, ką žmonės pasakys?

Atsakymai – laidoje AŠ IKONA šį antradienį, rugpjūčio 9 d., 20.30 val. per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai