Aš ikona. Ar verta kurti savo verslą? (8)

18242
2020 m. liepos 28 d. 14:41
Ar sudėtinga kurti verslą Lietuvoje? Apie tai laidoje AŠ IKONA pasakoja keturios žavios moterys: verslininkė Irena Marozienė, legendinio Vilniaus senamiesčio restorano „Amatininkai“ savininkė, verslą pradėjusi daugiau nei prieš 30 metų.

Apie jaunosios kartos pirmuosius drąsius žingsnius verslo pasaulyje pasakoja Justė Pinkevičienė – moteris, nuo paauglystės svajojusi apie savo fabriką ir gaminanti kosmetikos priemones.

Laidos AŠ IKONA vedėja Erika Vitulskienė taip pat neseniai pradėjo savo verslą – turi mados namus ir drabužių liniją apkūnioms moterims. Erika prisipažįsta, kad pradėti verslą buvo nelengva, dariusi klaidų, trūko patirties, teisinių ir kitokių žinių. Tačiau visos sėkmingai juda į priekį.

I. Marozienė sako, kad kurti verslą mokėsi ir prieš trisdešimt, ir prieš dvidešimt metų, ir vis dar mokosi net dabar.

O naudingiausioji dalis – vertingi mokesčių ekspertės Rūtos Bilkštytės patarimai pradedantiems ar ketinantiems pradėti savo verslą. Anot ekspertės ir mokesčių konsultacijų kompanijos steigėjos ir vadovės, svarbu nebijoti mokesčių ir kaip tik rodyti kuo didesnes pajamas, mokėti kuo didesnius mokesčius. „Pamatysite, tai atsipirks“, – tikina mokesčių ekspertė.

O patyrusi verslininkė I. Marozienė kreipėsi į visus verslininkus: „Baikite mokėti algas vokeliuose!“ Kiek verslininkas gali sau leisti atostogų? Kaip suderinti karjerą, verslą ir šeimą? Į šiuos ir daugybę klausimų – atsakymai laidoje AŠ IKONA antradienį, liepos 28 d., 20.30 val., per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai