Viena tešla – trys skirtingi sausainiai: braškinis, šokoladinis, kokosinis (0)

10305
2021 gegužės mėn. 27 d. 18:30
Nustebinkite savo artimuosius ne gimtadieniniu tortu, o gimtadienio sausainiais. Gimtadienis dar toli? Ne bėda! Pasidarykite sau sausainiadienį, net su trijų rūšių skanėstais.

115 g kambario temperatūros sviesto
100 g cukraus
165 g nerafinuoto cukranendrių cukraus
1 didelio kambario temperatūros kiaušinio
2 g kepimo miltelių
160 g miltų
90 g juodojo šokolado gabaliukų
90 g baltojo šokolado gabaliukų
90 g kokosų kubelių
30 g kakavos miltelių
30 g kokosų drožlių
5–6 g įvairių liofilizuotų uogų
2–3 g raudonų maistinių dažų
2–3 g Madagaskaro burbono vanilės pastos su sėklomis
Žiupsnelio druskos
Pabarstukų, žvakučių ir kt. (papuošimui)

1. Naudodamiesi plakikliu sviestą išsukite su cukrumi ir nerafinuotu cukranendrių cukrumi iki kreminės konsistencijos. Įmuškite kiaušinį, pasūdykite, berkite kepimo miltelius ir maišykite, kol visi produktai susijungs.
2. Į gautą masę berkite miltus ir rankomis arba šaukšto pagalba maišykite, kol miltai įsimaišys ir tešla taps standi bei vientisa. Tešlą padalinkite į 3 dalis ir sudėkite į atskirus dubenėlius.
3. Į vieną dubenėlį su tešla berkite juodąjį šokoladą ir kakavą, į kitą – kokosų kubelius, drožles ir Madagaskaro burbono vanilės pastą su sėklomis, į likusį dubenėlį berkite baltąjį šokoladą, liofilizuotas uogas ir maistinius dažus.
4. Kiekvieno dubenėlio turinį atskirai išmaišykite, uždenkite, padėkite į šaldytuvą ir leiskite tešlai susistovėti mažiausiai 40 min. Iš tešlų rankomis suformuokite maždaug slyvos dydžio kamuoliukus.
5. Sausainių tešlos kamuoliukus sudėkite ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepkite 15–20 min. 160 oC temp. įkaitintoje orkaitėje su karšto oro apipūtimo funkcija. Sausainius atvėsinkite, papuoškite žvakutėmis ir patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai