Tarsi indiškas restoranas namuose – nudžiugs net ir plovo mėgėjai (2)

8953
2021 gegužės mėn. 19 d. 18:30
Ar esate buvę Indijoje? Vienas, antras šaukštas šių aromatingų ryžių ir pasijausite tarsi keliaudami, skonių traukinys jus nuveš į nepakartojamų kvapų ir skonių šalį.

2 vidutinių svogūnų
300 g surimio lazdelių
3 kardamono sėklų
2 stiklinių vandens
2 ekologiškų provanso žolelių sultinio kubelių
1 stiklinės ryžių
1 nedidelės cinamono lazdelės
1 lauro lapo
1–2 šaukštų sviesto
Pusės stiklinės razinų
1 šaukšto raudonojo kario pastos
1 šaukštelio maltos ciberžolės
2–3 šaukštų migdolų drožlių
1–2 šaukštų krienų padažo
Ryšulėlio kalendros
Šlakelio aliejaus

1. Svogūnus supjaustykite smulkesniais kubeliais, surimio lazdeles stambesnėmis dalimis, kardamono sėklas sutraiškykite, ryžius perplaukite. Užvirkite vandenį ir jame ištirpinkite sultinio kubelius.
2. Į įkaitintą prikaistuvį ar keptuvę su aliejumi dėkite svogūnus, kardamono sėklas, cinamono lazdelę, lauro lapą ir nuolat maišydami kepinkite ant vidutinės kaitros apie 5–6 min., kol svogūnai gražiai suskrus.
3. Į indą su svogūnais dėkite sviestą, razinas, kario pastą, ciberžolę, migdolų drožles, krienų padažą ir maišydami kepinkite 3–4 min. Į gautą masę pilkite ryžius, išmaišykite ir lengvai pakepinę ryžius pilkite žolelių sultinį, dėkite surimo lazdeles, išmaišykite. Užvirkite, sumažinę kaitrą ir uždengę virkite 15–20 min. arba kol ryžiai išvirs.
4. Išvirus ryžiams laikykite indą uždengtą apie 10 min., kol visi skoniai susistovės. Dėkite į lėkštę, ant ryžių berkite plėšytus kalendros lapelius ir patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai