Sriuba su paukštienos kulšelėmis, kurią norėsis gaminti ir valgyti vėl ir vėl (10)

9640
2021 gegužės mėn. 13 d. 18:30
Mėgaukitės azijietiška sriuba bet kokiu oru. Nudžiugins ne tik skonis ir vaizdas, bet ir labai greitas, ir lengvas jos paruošimas.

600 g antienos blauzdelių „Tulpių“ su prieskoniais
2–3 šaukštų majonezinio padažo „Chipotle“
1 vištienos sultinio kubelio
1–2 skiltelių česnako
1 nedidelio gabaliuko imbiero
Ryšulėlio svogūnų laiškų
1 nedidelės morkos
1 nedidelės aitriosios paprikos
Pusės nedidelio poro
1 vidutinio mėlynojo svogūno
2–3 jaunų kukurūzų burbuolių
150 g Shimeji grybų
1 nedidelio kininio bastučio
1–2 šaukštų austrių padažo
2–3 šaukštų sojų padažo
1 saujos salotų lapų
1 šaukšto kepintų sezamų sėklų
1 skiltelės žaliosios citrinos
Šlakelio aliejaus

1. Prikaistuvyje ar puode užvirkite vandenį, sudėkite antienos blauzdeles „Tulpes“ su prieskoniais ir sumažinę kaitrą virkite apie 1 val. arba kol antiena užvirs, suminkštės ir beveik kris nuo kaulo. Antieną išimkite, gautą sultinį perkoškite ir pasilikite tolesniam naudojimui.
2. Virtas antienos blauzdeles aptepkite majoneziniu padažu „Chipotle“ ir kepkite 180 oC temp. įkaitintoje orkaitėje 10 min.
3. Sultinyje, kuriame virė antiena, ištirpdykite vištienos sultinio kubelį.
4. Česnaką, imbierą ir svogūnų laiškus smulkiai supjaustykite, morką, aitriąją papriką ir porą supjaustykite įstrižais griežinėliais, svogūną smulkiais kubeliais, kukurūzų burbuoles perpjaukite per pusę. Shimeji grybams nupjaukite sporas ir juos paskleiskite, bastučiui nupjaukite šaknį ir skersai perpjaukite per pusę.
5. Įkaitintoje keptuvėje ar puode su aliejumi, nuolat maišydami, pakepinkite morkas, svogūnus, imbierą ir česnaką, kol lengvai apskrus. Į keptuvę pilkite austrių ir sojų padažus, dėkite grybus, porus, kininį bastutį, lengvai apkepkite, pilkite paruoštą sultinį, išmaišykite ir virkite 2–3 min.
6. Į gautą sriubą dėkite salotų lapus, antieną, ant viršaus pabarstykite svogūnų laiškų, aitriosios paprikos, sezamų sėklų ir patiekite kartu su žaliosios citrinos skiltele.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai