Maisto technologė papasakojo apie sriubas iš pakelių ir sultinio kubelius: nutukimas – geriausia, kas jūsų laukiaAlfo didysis kulinarinis šou (2)

45028
2020 m. kovo 20 d. 17:12
Kai kurie maisto pramonės išradimai turi nenusakomą trauką, kaip antai užpilamos sriubos ar „greiti“ makaronai iš mažyčių pakelių. Trauką dar labiau sustiprina teigiamos ir net romantiškos asociacijos: išvyka dviračiais, ilgi vakarai prie laužo ant ežero kranto, kelionė automobiliu po Europą. Juk vargu ar yra patogesnis būdas pavalgyti per atostogas: atsidarei, užpylei, pavalgei.

Sausų davinių madą, tikėtina, sugrąžins ir per pasaulį besiritančio viruso banga. Tačiau ar tai yra tinkamas maistas kasdienai ir ypač, neduokdie, susirgus?

Šeštadieninėje ALFAS LIVE laidoje jos vedėjas Alfas Ivanauskas maisto technologės, VšĮ „Sveikatai palankus“ vadovės Ramintos Bogušienės klaus, kuo įprasta dešimt minučių virta košė skiriasi nuo tos, kuri tampa valgoma vos užpylus ją karštu vandeniu? Kokios naudos gauna organizmas, kai per pietus suvalgome, regis, visai skanios sriubos iš pakelio?

Taip pat sužinosite, kodėl neįsivaizduojantiems, kaip virti sriubą be pirktinio sultinio, maisto technologė R. Bogušienė primygtinai siūlys druską ir prieskonines žoleles pirkti atskirai. Ir, žinoma, mokytis virti tikrą sriubą.

Na, o jeigu prispyrus reikalui visgi tektų rinktis geriausią iš blogiausių – laidoje išgirsite patarimų, kurie saugos jūsų sveikatą ir gyvenimo kokybę.

ALFAS LIVE šeštadienį, 10.00 val. per DELFI TV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.
2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.
2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.
2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.
Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.
2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.
2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.
2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.
Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.
Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.
2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.
Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai