Laidos ALFAS LIVE svečias Ugnius Kiguolis valgo tik kartą per dieną: jeigu nejauti alkio, kam save prievartauti? (1)

36021
2019 m. spalio 31 d. 15:19
Šeštadienio ALFAS LIVE laidoje svečiuosis verslininkas, vienas Lietuvos pramogų verslo ryklių, kuris prieš kelerius metus paliko šiuos ir išplaukė į visai kitus vandenis. „Atsivertėlis“, – komentuoja internautai, paskaitę Ugniaus postus socialinių tinklų paskyrose apie planetos ir organizmo detoksikaciją, tausų gyvenimo būdą ir visiems taikią mitybą...

Kas nutiko vakarėlių liūtui, kad vieną dieną ėmė ir atsisakė ne tik balių, alkoholio, mėsos, kovoja su savimi dėl pieno („Tai baisus nuodas“, – pasakys laidoje), bet ir išvis beveik ignoruoja maistą: valgo tik kartą per dieną? Ir ką turi omenyje sakydamas, kad veganai – tai ateities žmonės?

O gal tai – tik provokacija? Ugniaus atsakymai, kurie neabejotinai privers jus sureaguoti – jau šį šeštadienį 10.00 per DELFI TV. Laidos pabaigoje Alfas pasiūlys atlikti degustacinį testą. Paaiškės, kad produkto, kurį Ugnius turės testuoti, laidos herojus ne tik nemėgsta, bet ir išvis nevalgo. Kas tai? Ir ar bus priimtas Alfo iššūkis?

Alfas Ivanauskas pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

Alfas Ivanauskas ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Autorinė Alfo Ivanausko knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

Alfas Ivanauskas yra 9 kulinarinių knygų autorius, netrukus pasirodys ir dešimtoji. 2014 m. VMG ir Alfo Ivanausko kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai