Kuo baigėsi lietuvio eksperimentas: dvejus metus buvo gyvas tik pienu (1)

96702
2019 m. gruodžio 27 d. 15:39
Visada įdomu ir intriguoja, kai kažkas eina prieš srovę, bet ne dėl aklo pasiutimo visus ir viską neigti, o su rimtu žinių ir patirties bagažu. Šeštadieninė ALFAS LIVE laida bus įdomi ir intriguojanti, nes jos svečias – vedų žinovas, lektorius, bhakti jogas, ajurvedos gydytojas, rašytojas, keliautojas jau daugybę metų tik dvasiniu vardu prisistatantis Anantara Das.

Prieš trisdešimt metų gyvenimą pakeitęs vyras bene pirmasis Lietuvoje pradėjo vesti ajurvedinės, vegetarinės virtuvės kursus ir ne vieną tiesą yra išbandęs pats. Štai prieš kelerius metus atsisakė bet kokio maisto ir gėrimo, išskyrus pieną – beveik dvejus metus buvo gyvas tik juo. Ką sau įrodė?

Kuo keisti kavą, koks maistas išvalo baimes ir nerimą, kodėl pusryčiams reikia saldumynų ir koks augalas gelbsti vegetarizmo pradinukus: tai ir dar daugiau sužinosite šį šeštadienį Alfo Ivanausko laidoje ALFAS LIVE. ALFAS LIVE šį šeštadienį, 10.00 per DELFITV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 300 kulinarinių knygų kolekciją.

Alfas Ivanauskas pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą. Alfas Ivanauskas ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Autorinė Alfo Ivanausko knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

Alfas Ivanauskas yra 9 kulinarinių knygų autorius, netrukus pasirodys ir dešimtoji. 2014 m. VMG ir Alfo Ivanausko kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. išleistas Alfo Ivanausko iniciatyva pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“ ir padovanotas visoms šalies mokykloms.

2013 metų Alfas Ivanauskas su projektu „VMG Mokykla“ Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai