Jelena Tulčina: virusą traukia tie, kurie bijoAlfo didysis kulinarinis šou (10)

23323
2020 m. balandžio 3 d. 16:28
Jaučiate, kad virusas spraudžia jus į kampą? Tuomet būtinai įsijunkite šeštadieninį ALFAS LIVE, nes laidos viešnia, natūralios medicinos gydytoja Jelena Tulčina, įkvėps drąsos nepasiduoti ir iš savo patirties bei virtuvės spintelių ištrauks pačius natūraliausius, bet patikimus ginklus kovai su nerimą visame pasaulyje sėjančia korona.

Disciplina, higiena, muzika, šypsena, geras miegas ir... mažiau maisto. Jeigu nesilaikysite šių taisyklių, jokia sveikesnė mityba, deja, neišgelbės. Bet jeigu laikysitės, tam tikri mitybos principai jus dar labiau sustiprins. Kokie? Jelena Tulčina ne tik papasakos, net ir atvers savo virtuvės spintelės bei atidengs puodų dangčius.

Įdomus ir naudingas pokalbis tiems, kurie tiki psichologija, ir tiems, kurie ja netiki: pamatykite patys. Šeštadienį, 10.00 val., tik per Delfi TV.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.

2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.

2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.

2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.

Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.

2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.

Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai