Greitai pagaminama šokoladinė tartaletė su braškėmis (0)

8039
2021 gegužės mėn. 6 d. 18:30
Šį pavasarį Alfas kviečia ŠOKOLADAUTI! O tai pradėkite pasigamindami tartaletę su kremišku šokolado ir gaivių uogų įdaru.

1 saujos šviežių braškių
1 saujos šviežių aviečių
1 šakelės mėtos arba rozmarino
Avižinių ledų su avietėmis (patiekti)
1 stiklinės kruopų (tešlos padui kepti)

Tešlai:
40 g natūralaus mineralinio vandens
1 šaukšto šviesiojo cukraus sirupo
145 g margarino „Kepiniams“
175 g miltų
2 g druskos

Šokolado įdarui:
350 g grietinėlės 36 % rieb.
2 kiaušinių
300 g juodojo šokolado
30 g liofilizuotų braškių

1. Natūralų mineralinį vandenį, šviesųjį cukraus sirupą ir margariną „Kepiniams“ atvėsinkite. Visus tešlai skirtus ingredientus sudėkite į virtuvinį trintuvą ir trinkite, kol susidarys vientisa masė. Gautą tešlą suvyniokite į maistinę plėvelę ir dėkite į šaldytuvą 1 val.
2. Grietinėlę kaitinkite iki užvirimo, kiaušinius išplakite. Šokoladą užpilkite karšta grietinėle, palaikykite 3 min. ir labai gerai išmaišykite. Į gautą masę, nuolat maišant, supilkite kiaušinio plakinį ir maišykite iki vientisos konsistencijos.
3. Tešlą iškočiokite, įklokite į kepimo skardą, subadykite šakute, ant tešlos įklokite sviestinį kepimo popierių ir supilkite kruopas. Kruopas paskleiskite tolygiai, lengvai paspauskite ir kepkite 200 oC temp. įkaitintoje orkaitėje 20 min. Praėjus kepimo laikui išimkite kepimo popierių su kruopomis ir kepkite dar 5 min., atvėsinkite.
4. Liofilizuotas braškes supjaustykite į 4–5 dalis, paskirstykite ant kepto tarto pado, pilkite šokoladinę masę, lengvai pramaišykite ir kepkite 200 oC temp. įkaitintoje orkaitėje 8–10 min. Iškepus atvėsinkite.
5. Pusę aviečių perpjaukite į dvi dalis, braškes supjaustykite į 2 arba 4 dalis. Uogas tolygiai paskirstykite ant tarto, tartą supjaustykite, dėkite avižinių ledų su avietėmis, papuoškite mėtos arba rozmarino šakele ir patiekite.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7431
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7321