Dietologė išvardijo produktus, garantuojančius visavertę mitybą siaučiant ligomsAlfo didysis kulinarinis šou (40)

90604
2020 m. vasario 28 d. 16:16
Visi apie jį kalba, visi jo bijo, niekas nežino, kaip bus ir ką daryti, kai jis bus čia. Alfo Ivanausko šeštadieninėje ALFAS LIVE laidoje šį šeštadienį – taip pat koronavirusas, ir tai, kas žmogui svarbiausia čia ir dabar: ką valgyti, ką gerti, ar saugu eiti į kinų restoraną, pirkti sojų padažą ir paspausti ranką kolegai susitikus verslo pietų?

Laidos epicentre – reportažas iš karščiausiu šiandien tašku žemės planetoje tapusios Kinijos. Kaip gyvena, ką valgo, kaip jaučiasi namuose įkalinta lietuvė ir jos šeima? Ką patartų mums, esantiems čia, ir su siaubu laukiantiems baisiausios dienos šiais metais?

Laidos viešnia, gydytoja-dietologė Justė Parnarauskienė, pirmiausia patars nepanikuoti, o išklausyti mokslo grįstų patarimų ir jais vadovautis. Blogiausiam scenarijui besiruošiantiesiems ir iš lentynų maisto produktus be atrankos šluote šluojantiesiems gydytoja patars, kokiais maisto produktais tikrai verta pasirūpinti, o kurie gali ir neišgelbėti.

Svarbu: būtinų produktų sąrašą, kuris garantuos visavertę mitybą kritiniu atveju, ankstų šeštadienio rytą, prieš pat ALFAS LIVE transliaciją per DELFI TV, skelbsime portale www.vmgonline.lt

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 400 kulinarinių knygų kolekciją.
2019 m. kaip kolaboraciją su prekės ženklu „You & Oil“ sukūrė pirmąją pasaulyje valgomą kosmetiką FOOD SHOT.
2018 m. virtuvės mitų griovėjas sukūrė didžiausią Lietuvoje kulinarinį šou, kuris transliuojamas per populiariausią portalą DELFI.
2017 m. ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.
Viena iš 10 autorinių kulinarinių knygų „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.
2014 m. idėjų moderatorius pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.
2014 m. VMG kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.
2014 m. skonių ieškotojo iniciatyva išleistas pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“, padovanotas visoms šalies mokykloms.
Unikalus VMG desertų šou nuo 2014 m. garsina „Virtuvės mitų griovėjų“ vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.
Nuo 2013 m. su projektu „VMG Mokykla“ kulinarijos guru Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.
Nuo 2013 m. virtuvės mitų griovėjas garsiausiems Baltijos šalyse restoranams ir žymiausiems maisto prekės ženklams kuria įvaizdžius ir generuoja idėjas.
2012 m. VMG idėjinis lyderis sukūrė pirmąjį šalyje kulinarinį-gastronominį portalą VMGonline.lt.
Nuo 2011 m. A. Ivanauskas kuria ir veda vienas populiariausių Lietuvoje autorinių kulinarinių laidų per televiziją, radiją ir internetu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai