Demaskuoti etikečių triukai: maisto technologė atskleis, kokių pieniškų dešrelių negalima valgyti (3)

93236
2019 m. lapkričio 22 d. 11:12
Kad ir ką, kad bei kiek apie tai kalbėtų gydytojai, dietistai, sveikos gyvensenos mokytojai, išbraukti dešreles iš šiuolaikinio žmogaus gyvenimo turbūt yra misija neįmanoma. Visi labai stengiamės jų nematyti, nepirkti, ignoruoti, bet kai alkis muša per smegenis ir reikia kažko „čia ir dabar“, žiūrėk, dešrelė jau ir kunkuliuoja puode, skleisdama tą nokautuojantį kvapą. Gal užuot kovojus su savimi ir dešrelėmis, verta išmokti... išsirinkti pačias teisingiausias? Apie tai šeštadienio laidoje ALFAS LIVE kalbėsis #alfodidysiskulinarinissou vedėjas Alfas Ivanauskas ir maisto technologė, sveikos gyvensenos propaguotoja Raminta Bogušienė.

Visi žinome, kad senas pajuokavimas, jog pieniškos dešrelės gaminamos iš tualetinio popieriaus, tėra mitas, tačiau mūsų galvose mitų yra dar daugiau ir juos gali sugriauti tik žinios. Ar tikrai brangiausios dešrelės yra pačios geriausios? Kuo skiriasi kalakutienos dešrelės ir dešrelės su kalakutiena?
Ar tikrai pirmos ir antros rūšies dešrelės – nevalgomos? Ką reiškia rakto skylutės simbolis ant pakuotės? Ir ar kada matėte tokį? Veganiškos dešrelės sveikos ar tik labiau įtartinos nei jų pirmtakės? Kokių dešrelių negalima vaikams?

Į šiuos ir daugiau aktualių klausimų ALFAS LIVE laidoje bus atsakyta aiškiai ir įdomiai. Jeigu žiūrėsite ir klausysite, prekybos centruose į dešrelių lentynas žiūrėsite visai kitomis akimis, o dėl pasirinkimo bus mažiau neramu ir net truputį mažiau gėda.

Alfas Ivanauskas 2019 m. iniciavo pirmąją Baltijos šalyse kulinarinę skaityklą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir padovanojo savo daugiau nei 300 kulinarinių knygų kolekciją.
Alfas Ivanauskas pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

Alfas Ivanauskas ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.
Autorinė Alfo Ivanausko knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

Alfas Ivanauskas yra 9 kulinarinių knygų autorius, netrukus pasirodys ir dešimtoji.

2014 m. VMG ir Alfo Ivanausko kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.
2014 m. išleistas Alfo Ivanausko iniciatyva pirmasis šalyje „VMG Mokykla: kulinarinis vadovėlis“ ir padovanotas visoms šalies mokykloms.
Nuo 2013 metų Alfas Ivanauskas su projektu „VMG Mokykla“ Lietuvos mokyklose atidarė 7 kulinarines klases.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai