Alfo receptas. Mėsa įdarytos midijos pomidorų padaže (1)

19621
2021 rugsėjo mėn. 28 d. 10:30
Jeigu mėgstate balandėlius ar įdarytas daržoves... Alfas Jus nustebins ir parodys, kaip greitai ir skaniai įdaryti midijas.

500 g midijų
1 aitriosios paprikos
4–5 skiltelių česnako
Gabaliuko imbiero šaknies
1 vidutinio svogūno
5–6 įvairių pomidorų
1 pakelio šviežių triušienos dešrelių
Ryšulėlio petražolių
Šlakelio alyvuogių aliejaus
Žiupsnelio nerafinuoto cukranendrių cukraus
1 indelio trintų pomidorų padažo
Jūsų mėgstamos duonelės
Žiupsnelio druskos
Žiupsnelio juodųjų pipirų

1. Midijas nuvalykite ir pusę jų pilnai atidarykite peiliu. Aitriąsias paprikas, petražoles, česnaką ir imbierą susmulkinkite, svogūną smulkiai supjaustykite, pomidorus perpjaukite per pusę. Nuo šviežių triušienos dešrelių pašalinkite plėveles ir į mėsos turinį berkite pusę smulkintų petražolių, juodųjų pipirų ir viską gerai išmaišykite.
2. Įkaitintoje keptuvėje su alyvuogių aliejumi lengvai apkepkite svogūnus, česnaką, imbierą ir aitriąsias paprikas, pjūviu žemyn dėkite pomidorus, apibarstykite nerafinuotu cukranendrių cukrumi, druska ir juodaisiais pipirais, pilkite trintų pomidorų padažą. Patroškinę apie 3–4 min., apverskite pomidorus ir troškinkite dar 3–4 min.
3. Pilnai atidarytas midijas įdarykite triušienos dešrelių mėsa. Gamintą pomidorų padažą tolygiai paskirstykite kepimo skardoje, sudėkite įdarytas ir neįdarytas midijas. Kepkite 180 °C temp. įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Midijas apibarstykite likusiomis petražolėmis ir patiekite su jūsų mėgstama duonele.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai