„Alfo didžiojo kulinarinio šou“ atidarymas: unikali galimybė gaminti kartu (4)

34712
2020 m. rugsėjo 7 d. 15:49
Jau nuo šio pirmadienio ir vėl galėsite stebėti visus rekordus sumušusį ir didžiausio žiūrimumo sulaukusį „Alfo didįjį kulinarinį šou“ – atsinaujinusį ir pakeitusį savo kailį – su charizmatiškuoju virtuvės šefu Alfu Ivanausku.

Čia jis toliau dalysis savo receptais, kulinariniais kelionių įspūdžiais ir kalbins laidos svečius. Drąsiais eksperimentais garsėjantis A. Ivanauskas žada jums puikų pirmadienio, antradienio, trečiadienio ir šeštadienio šou!

Šou atidarymo metu, kuris vyks tiesiogiai iš namų, Alfas jums paruošė siurprizų ir neįtikėtiną staigmeną – jūs, net neišėję iš savo virtuvės, turėsite galimybę tapti laidos autoriumi! Tai bus soti vakarienė, skirta 4–5 žmonėms: karštos traškios kesadilijos su ypatingu įdaru, azijietiškos salotos su jautiena, firminis Alfo citrininis viščiukas ir slyvų / persikų trupiniuotis su ledais.


Tik neišsigąskite! Turite bent minimalių gaminimo įgūdžių? Alfas tikrai pasirinko tokius patiekalus, kurie visada pavyks iš pirmo karto. „Sudariau tokį vakarienės meniu, kad jei gaminsite ir pirmą kartą, jums neišvengiamai pavyks“, – drąsina Alfas, sakydamas, kad pagal jo receptus pagaminti bus itin paprasta.

Susitikime jau šįvakar nuo 18:30 val. tik per DELFI.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai