Alfo didysis šou. Patiekalas, kurį vieni dievina, o kiti nedrįsta paragauti, šaldytos žuvies mitai ir valgomas vazonas šunimsKodėl neverta sandėliuoti stiklainių ir ar prieš rūšiuojant reikia juos plauti? (0)

10731
2023 kovo mėn. 25 d. 10:00
Šį šeštadienį Alfas kvies pasitikėti savo skonio receptoriais: dažnai akys mus paveda skonio klausimais, todėl šefas šį kartą siūlo pilnai pasitikėti savo skonio receptoriais ir išmėginti ypatingo užkandžio užrištomis akimis. O šalio jo patiekti gaivinančio ir unikalaus skonio limonado.
Šefas kartu su Martynu Kaminu FishWish.eu kokybiškos šaldytos žuvies šeimos verslo vadovu kalbės apie šaldytą žuvį ir laužys įsisenėjusius mitus, kuriais vis dar vadovaujasi pirkėjai.
,,Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos vadovė Asta Burbaitė atskleis, kokie pagrindiniai mitai trukdo žmonėms rūšiuoti ir papasakos, kodėl jie yra neteisingi.

O tam, kad Jūsų namų gėlės puoštų namus ir netektų jų rinkti nuo grindų, Alfas paruošė receptą, kuriame ne tik daug naudingų medžiagų Jūsų augintiniui, tačiau jis taps ir puikiu žaidimu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai