Alfo didysis šou. Naminės „Karvutės“, saldžiarūgštė kiniška sriuba, kotletukų transformeris ir šuniška panakotaAiškinamės, kuriame vaisiuje yra krakmolo ir ar tikrai jo daugiausia – bulvėse? (0)

7357
2023 kovo mėn. 18 d. 10:00
Šeštadienio laidoje Alfas kvies pasigaminti taip vaikystę primenančių saldainių – originalių, bet tikrai taip pat neatsivalgomų „Karvučių“.
Mėgstantiems azijietišką virtuvę nebereikės ieškoti išskirtinio kinų restorano, nes jį galėsite turėti savo namuose, pasigaminę nepamirštamo skonio sriubos.
Sriuba ar kotletukai? Alfas atskleis, kaip paprasta šiuos du patiekalus pagaminti greitai ir vienu metu. Nereikės daugiau spręsti, ką geriau gaminti, nes iškart galite ruošti abu.
Šefas kartu su Vilniaus universiteto docentu, chemiku, organinės chemijos specialistu Rimantu Vaitkumi kalbės apie ne tik apie daržovėse esantį krakmolą, bet ir apie natūralius bei dirbtinius maisto kvapus.
Sužinosite ar tikrai bulvė turi daugiausiai krakmolo ir kokiuose produktuose, apie kuriuos tikriausiai net nepagalvojame, yra labai daug krakmolo.
O šunų rubrikoje Alfas atskleis, kaip pasigaminti gaivų, gardų ir sveiką desertą šunims.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai