Alfo didysis kulinarinis šou: būsimieji jaunavedžiai, sukluskite – didžiausios daromos klaidos, vestuvių biudžetas ir valgiaraščio mados (1)

14073
2019 m. rugsėjo 20 d. 17:00
Ilgojoje šeštadienio laidoje „Alfo didysis kulinarinis šou“ skonių ieškotojas Alfas kalbins vieną geriausių šalyje vestuvių planuotojų – Laurą Vagonę. Manote, kad vestuvių sezonas jau baigėsi? Nustebsite, bet tikrai ne, nes ruduo su visomis savo kerinčiomis spalvomis pakeri ir jaunavedžius. Koks maistas turėtų karaliauti ant vestuvių stalo? Dar svarbiau – karščiausios tendencijos ir... kokias klaidas daro jaunieji. Na, o neabejotinai viską apvainikuos... biudžeto planavimas. Čia žodžiai į vatą tikrai nebus vyniojami: viskas tiesiai, aiškiai ir suprantamai.

Kalbant apie maistą vestuvėse, neabejotinai pasitikėjimą yra pelniusi rinkodaros vadovė Monika Čereškaitė – į ją kreipiasi ne tik jaunieji, bet net didžios Lietuvos įmonės ir net tokios valstybinės reikšmės įstaigos, kaip... prezidentūra ar net Valdovų rūmai, kurių erdvėse ne be Monikos pagalbos rengiamos aukšto lygio vakarienės. Taigi, šio šeštadienio ryto viešnios vertos kiekvienos jūsų minutės.

O pabaigoje – netikėtas Alfo baltos mišrainės testas! Kaip manote, ar damos jį įveiks? Tai pamatysite jau šioje laidoje.

„Alfo didysis kulinarinis šou“ – tai beveik valanda ne tik gardžių receptų, bet ir naudingų patarimų bei aktualių pokalbių visai jūsų šeimai!

Alfas Ivanauskas pelnė globalios Lietuvos apdovanojimą už Lietuvos vardo garsinimą.

Alfas Ivanauskas ilgiau nei parą vedė tiesioginę laidą, kurią agentūra „Factum“ pripažino ilgiausia Lietuvoje tiesiogine televizijos laida ir įtraukė į Lietuvos rekordų knygą.

Autorinė Alfo Ivanausko knyga „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“ yra pirmoji Baltijos šalyse motyvacinė kulinarinė knyga, 2018 m. užėmusi antrąją vietą tarp geriausiųjų Europoje TV laidų vedėjų knygų „World Gourmand Cookbook Awards“ apdovanojimuose.

Alfas Ivanauskas yra 9 kulinarinių knygų autorius, netrukus pasirodys ir dešimtoji.

2014 m. VMG ir Alfo Ivanausko kulinarinis žurnalas „World Gourmand Cookbook Awards“ pripažintas geriausiu kulinariniu žurnalu pasaulyje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai