Alfas vienas namuose: vitaminų bombos – kiaulpienės, sočios pavasariškos salotos bei unikalaus dvisluoksnio pusryčių pagardo receptas (1)

16253
2021 gegužės mėn. 17 d. 18:30
Pats laikas rinkti kiaulpienes ir galvoti, kur jas panaudoti. Alfas atskleis net kelis būdus, kaip jas galite skaniai ir įdomiai panaudoti savo virtuvėje. Nepamirškite, kad šios gėlės puikus vitaminų ir įvairių mikroelementų šaltinis.

Kadangi ši diena yra skirta hipertenzijai, Alfas pagamins salotas, kurios gerina širdies ir kraujagyslių veiklą, be to, jose bus gausu B grupės vitaminų.

Kad kiekvienas atrastumėte savo skonį, galėsite rinktis ar gaminti sočias bei gaivias salotas su lašiša, špinatais ir avokadais ar iš naujo atrasti graikiškas salotas ir jas paruošti su vištiena.

Uogienės virimas atrodo varginantis procesas? Nesinori praleisti valandų virtuvėje, kuri virsta pirtimi? Alfas atskleis žaibiškai greito pusryčių pagardo receptą, kuris bus net iš dviejų sluoksnių.

Įsijunkite jau šiandien, nepamirškite Alfui uždavinėti klausimų ir laimėkite šaunius šefo įsteigtus prizus. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai