Alfas vienas namuose. Unikalūs dvigubi čeburekai, grybų sriuba su keptais kopūstais ir rudeniškai šlapias obuolių pyragas (3)

24753
2020 m. rugsėjo 21 d. 13:22
Grybų sezonas dar tęsiasi, tad Alfas didelę laidos dalį skirs ir jiems. Bet ją pradės nuo ypatingo padažo-pagardo: kai vieną kartą pagaminsite, suprasite, kad daugiau niekada nepirksite jos iš parduotuvės – tai žalioji adžika.

Nors visi įpratę ją valgyti ir rinktis raudoną, tačiau nustebsite, kaip šiame pagarde tinka žalioji paprika. Dar jūsų laukia ypatingieji šefo užpatentuoti čeburekai, kokių pasaulis dar nematė – ir speciali jų gaminimo technologija, kurią lengvai atkartosite savo namuose.

Nustebsite – tai du įdarai viename, tačiau nė vienas nebus, kaip įpratę ragauti, iš mėsos – sužinokite, kokie tai įdarai. Taip pat sukluskite visi sriubos mėgėjai.

Ar kada bandėte sriubą ne virti, o kepti? Dėl jos iš proto eis visi namiškiai! O pabaigai – tobulai šlapias rudeniškas obuolių ir migdolų pyragas vos iš kelių ingredientų, pavyksiantis iš pirmo karto. Susitikime jau šiandien 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai