Alfas vienas namuose: taškuotieji blynai, kuriems nereikės kiaušinių, sočios jautienos salotos ir tikra vitaminų bomba (0)

14105
2021 kovo mėn. 22 d. 18:30
Blynų mėgėjai sukluskite! Nes niekada mums blynų nebus per daug. Šis receptas atkeliavo net iš Afrikos.

Pasigaminkite gardžius, greitai paruošiamus, porėtuosius blynelius, kuriems nenaudosite kiaušinių. Pusryčiams, pietums ar vakarienei. Jie tiks bet kuriuo paros metu ir tiek suaugusiems, tiek mažiesiems.

Nežinote, ką pasigaminti tokio, kad tiktų visai šeimai? Būtų sveika, greitai paruošiama ir sotu? Visada geras pasirinkimas – salotos.

O jei jos dar su jautiena. Mmmmm… Šių salotų receptas tikrai atsiras Jūsų patiekalų tope ir tiks kaip užkandis ar net pagrindinis patiekalas.

Su kuo Jums asocijuojasi pavasaris? Kai gamta bunda ir vis daugiau spalvų ir kvapų? Alfui jis primena gaivų ir sveiką kokteilį. Būtent tokį, tikrą vitaminų bombą, išmoksite pasiruošti šios laidos pagalba. Be to, kokteiliui bus panaudota viena daržovė, kurios tikrai niekada nenaudodavote tokiame amplua.

Įsijunkite jau šiandien ir turėsite galimybę laimėti naujųjų Alfo sukurtų saldainių rinkinius. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai