Alfas vienas namuose: šaltibarščių pusseserė – agurkų ir kefyro sriuba bei salotos, kurios tiks prie visų grilio patiekalų (1)

13470
2021 birželio mėn. 7 d. 18:30
Kadangi geri orai jau džiugina ir visi nori eiti į lauką, o nebesedėti namuose, Alfas parodys, ką skanaus galite paruošti iškylai arba smagiai popietei balkone ar terasoje.

Tikriausiai daugelis jau pradėjo šaltibarščių sezoną, todėl Alfas nori parodyti, kaip paruošti sriubą, kuri bus panaši į juos, taip pat jus atgaivins, bet sužibės naujais skoniais ir kvapais. Atsargiai, nes ji gali tapti Jūsų vasaros favorite!

Praeitą laidą daug pagyrimų sulaukė agurkų ir ryžių kombinacija, todėl šiandien sužinosite dar vieną salotų receptą. Jomis galėsite mėgautis tiek vienomis, tiek šalia įvairiausių grilio patiekalų ar kepsnių.

Taip pat nenusivils ir pomidorų ir baklažanų mėgėjai! Alfas atskleis, kaip juos skaniai paruošti, kad visi ragaujantys liktų sužavėti bei prašytų pakartoti.

Įsijunkite jau šiandien, nepamirškite Alfui uždavinėti klausimų ir laimėkite šaunius šefo įsteigtus prizus. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai