Alfas vienas namuose: naujausios Alfo knygos pristatymas ir receptai iš jos: skandinaviška duonelė, vafliai ir kiti skanėstai (0)

13320
2021 birželio mėn. 14 d. 19:30
Ilgai laukta ir anonsuota knyga bus pristatyta jau šį vakarą. Tai yra Alfo ir VMG komandos dovana visiems žiūrovams, skaitytojams ir gerbėjams, kurią nemokamai galėsite vartyti nuo šio vakaro. Nesvarbu, kur berengtumėte iškylą, ši knyga visada keliaus su jumis ir padės išsirinkti patiekalus, kuriais šią vasarą stebinsite tiek draugus, tiek artimuosius. Joje rasite daug įvairių receptų: nuo lengvų užkandžių iki grilio patiekalų, nuo gaivių salotų iki saldžių desertų. Atrasite daug naujų ir neragautų ingredientų kombinacijų, o viską pagaminsite taip greitai ir paprastai.
Laidoje Alfas pagamins pirmuosius patiekalus iš knygos. Galėsite juos paskanauti ir išbandyti.
Paragaukite neatsivalgomos skandinaviškos duonelės, kurią norėsite kepti vėl ir vėl. Taip pat sužinosite, kaip pasigaminti vaflius ir kitus skanėstus.
Įsijunkite jau šiandien, nepamirškite Alfui uždavinėti klausimų ir laimėkite šaunius šefo įsteigtus prizus. Pasimatykime tiesiogiai 18:30 val. tik per Delfi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai